średnia ocen: 4.9
aktualnie: ZAMKNIĘTE

Salon Pedicure Spa dba o dłonie i stopy mieszkańców Warszawy już od ponad 6 lat. W tym czasie cały czas doskonali swoje usługi, by sprostać rosnącym wymaganiom Klientów. W ofercie salonu znajdują się zarówno zabiegi pielęgnacyjne na stopy i dłonie, jak i wykonywanie manicure i pedicure kolorowego.

Pracownicy salonu wykonują zabiegi w oparciu o wysokiej jakości kosmetyki renomowanych firm, dzięki czemu efekty ich pracy są długotrwałe. Podstawowe zabiegi z zakresu manicure czy pedicure wykonywane są w przeciągu 60 minut. Wśród usług dedykowanych dla pań warto wymienić między innymi zabiegi z wykorzystaniem parafiny, manicure japoński, pedicure leczniczy z malowaniem, a także wykonywanie manicure żelowego i akrylowego. Ta ostatnia usługa pozwala na cieszenie się pięknym, wyrazistym kolorem na paznokciach przez minimum 14 dni, bez obawy o odpryski czy starcia na końcach paznokci. Panowie mogą skorzystać z zabiegów parafinowych, a także klasycznego manicure i pedicure. Proponowanych dla nich są także takie usługi jak: pedicure leczniczy czy pedicure spa oraz masaż stóp.

Wyjątkową ofertą Salonu Pedicure SPA jest organizowanie wyjątkowych wydarzeń takich jak urodziny czy wieczory panieńskie, w czasie których dobra zabawa połączona jest z wykonywaniem zabiegów pielęgnacyjnych w wyjątkowej atmosferze.

Dodatkowo panie mogą skorzystać z usługi, jaką jest regulacja brwi i nakładanie na nie henny.

Galeria

DANE KONTAKTOWE

The Pedicure Spa

Chłodna 48, lok. U4
00-872 Warszawa

GODZINY OTWARCIA

Pn
09:00 - 21:00
Wt
09:00 - 21:00
Śr
09:00 - 21:00
Czw
09:00 - 21:00
Pt
09:00 - 21:00
Sb
09:00 - 18:00
Nd ZAMKNIĘTE