Opinie klientów

4.9 średnia
ocen
1451 opinii
96.9% pozytywnych
komentarzy
5.0
14.12.2018
Anna

Wizyta przebiegla jak zwykle milo, szybko I sprawnie.

5.0
12.12.2018
Karolina

Jak zawsze bez zastrzeżeń.

2.0
06.12.2018
Anita

Nie miałam dzisiaj u Państwa wizyty. Ostatnia była kilka miesięcy temu. Chyba należałoby uporządkować dane klientów.

The Pedicure Spa
Dziękujemy za zwrócenie nam na to uwagi, przepraszamy za pomyłkę. Jesteśmy w trakcie aktualizowania bazy klientów. Zapewniamy, że sytuacja w przyszłości się nie powtórzy. Pozdrawiamy
5.0
06.12.2018
Bogusława

zabieg wykonywała Ania:) i Marysia :) obie Panie super. Pani Ania jak zawsze wszystko jak lubię. Pani Marysia zrobiła mi najlepiej manicure ever, jestem bardzo zadowolona.

The Pedicure Spa
Cieszymy się, że nasz zespół sprostał Pani oczekiwaniom. Zapraszamy ponownie :)
5.0
03.12.2018
Beata

Bardzo ładnie starannie i dokładnie wykonana usługa

The Pedicure Spa
Cieszymy się, że jest Pani zadowolona. Mamy nadzieję, że za każdym razem po wyjściu z naszego salonu będzie pani tak samo usatysfakcjonowana. :)
5.0
03.12.2018
Marta

Doskonała pani Dorota, która zawsze trzyma poziom. Manicure przetrwał tydzień. Serdecznie polecam.

The Pedicure Spa
Pani Marto, w imieniu Doroty oraz Salonu dziekujemy za słowa uznania. Cieszymy się, że jest Pani zadowolona z wizyty u nas i zapraszamy częściej! :)
1.0
03.12.2018
Marta

Niestety, po raz kolejny spotykam kosmetologa o bardzo nikłej wiedzy na temat kosmetyków oraz ich zastosowania. W tym wypadku nie dowiedziałam się na temat swojej cery niczego nowego, a zaproponowany zabieg, jego cena i efekty odbiegają od moich m...

więcej
The Pedicure Spa
Dziękujemy za komentarz Pani Marto. Pozwoliliśmy sobie zbadać sytuację, którą Pani opisuje. Ustaliliśmy, że w kwestionariuszu, jaki wypełniła Pani przez wykonaniem zabiegu wymagającego użycia kwasów, wskazała Pani na karmienie piersią. Kosmetyczka zwróciła uwagę, że tego rodzaju usługa byłaby zbyt inwazyjna, a wręcz szkodliwa w Pani przypadku. W celach zapewnienia Pani bezpieczeństwa oraz najwyższej jakości usług, zaproponowała w zamian zabieg o delikatniejszym działaniu. Peeling kawitacyjny cechuje głębokie oczyszczanie skóry, ale jego działanie jest zdecydowanie słabsze niż działanie kwasów. Jest nam przykro, że informacje te nie zostały przekazane w jasny i satysfakcjonujący Panią sposób. W ramach rekompensaty pragniemy zaprosić Panią na nieodpłatną konsultację podczas, której nasze specjalistki dobiorą zabieg odpowiedni dla Pani skóry, który jednocześnie spełni Pani oczekiwania. W zależności od jego ceny, udzielimy Pani stosownego rabatu. Pozdrawiamy serdecznie!
5.0
01.12.2018
Magdalena

Wszystko bardzo profesjonalnie! Super!

The Pedicure Spa
Pani Magdaleno, jest nam bardzo miło, że wizyta w naszym Salonie była dla Pani przyjemna. Dziekujemy za opinię i zapraszamy częściej! :)
1.0
01.12.2018
Ewa

Po wielu latach jestem rozczarowana. Pedicure został wykonany "fantazyjnie". Paznokcie lewej stopy zostały obcięte i odpiłowane, zaś prawej tylko odpiłowane. Nie polecam.

The Pedicure Spa
Pani Ewo, Bardzo nam przykro w związku z zaistniałą sytuacją, zapraszamy na kolejną wizytę – stylistka wykona wszystkie poprawki w ramach reklamacji. Gwarantujemy, że tym razem będzie Pani zadowolona. W przyszłości prosimy o uwagi jeszcze podczas wizyty, aby stylistka miała okazję poprawić kształt i dopasować długość paznokci do Pani oczekiwań. Dziękujemy i Pozdrawiamy :) !
5.0
29.11.2018
Klaudia

Paznokcie przepiękne, Pani Elwira cudowna stylistka, bardzo dokładna,delikatna . Świetna atmosfera i przepyszna herbatka. Na pewno wrócę! :)

The Pedicure Spa
Pani Klaudio, w imieniu Elwiry oraz Salonu dziękujemy za słowa uznania. Cieszymy się, że jest Pani zadowolona z wizyty u nas. Zapraszamy ponownie! :)